Магазин продав 27кг апельсинів і 14кг мандаринів на суму 2086грн. Скільки коштує 1кг мандаринів,якщо 7кг апельсинів коштує 42грн.
Ответы
Ответ дал:
1
42:7=6(грн)
27х6=162(грн)
2086-162=1924(грн)
1924:14=131(грн)
Коштує 1 кг 131 грн
Ответ дал:
0
Відповідь:
1
кг 131грнПокрокове пояснення:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад