Рухаючись зі швидкістю 110 км/год, поїзд подолав
шлях від Києва до Львова за 5 год. Скільки часу витратить на цей
Шлях інший поїзд, швидкість якого менша на 60 км/год?
Помогите!!
Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
11 годин
Покрокове пояснення:
1) 110*5=550(км) - шлях від Київа до Львова;
2) 110-60=50 (км/год) - швидкість іншого поїзду;
3) 550/50=11 (год.)
Відповідь: 11год. витратить на цей шлях інший поїзд
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад