• Предмет: Физика
  • Автор: dima10182
  • Вопрос задан 7 лет назад

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!
Обчисліть опір нагрівального елемента електричної печі , яка за 10 хв . роботи при силі струму 4А виділяє в навколишній простір 288 кДж теплоти .​

Ответы

Ответ дал: fatt52
1

Ответ:

30 Ом

Объяснение:

t=600 c    I=4 A     Q=288*10³ Дж    R=?

===

Q=I²*R*t ----> R=Q/(I²*t)=288*10³/(4²*600)=30 Ом

==================================


dima10182: Ооо великий магістр фізики, дякую тобі за твою допомогу!!!!!!
Вас заинтересует