Товарному поїзду до міста необхідно проїхати 120 км. Відправлення поїзда затрималося на 5 год. Щоб приїхати до міста вчасно, швидкість поїзда збільшили на 2 км/год. Якою мала бути початкова запланована швидкість поїзда?
ПЖЖЖ СРОЧНО ОСТАЛОСЬ 30 МИНУТё!!!!!!!!!!!!!!
ПЖЖЖ СРОЧНО ОСТАЛОСЬ 30 МИНУТё!!!!!!!!!!!!!!
ПЖЖЖ СРОЧНО ОСТАЛОСЬ 30 МИНУТё!!!!!!!!!!!!!!
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
6
Объяснение:
x - начальная запланированная скорость поезда, км/ч.
120/x -120/(x+2)=5 |5
24(x+2-x)=x(x+2)
x²+2x-48=0; D=4+192=196
x₁=(-2-14)/2=-16/2=-8 - ответ не подходит.
x₂=(-2+14)/2=12/2=6 км/ч - начальная запланированная скорость поезда.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад