• Предмет: Математика
  • Автор: lliuda57
  • Вопрос задан 7 лет назад

За 3 кг печива заплатили 228 грн. Скільки будуть коштувати 4 кг цукерок, якщо їх ціна на 20 грн. більша, ніж ціна печива?СРООООООООЧНООООО дам все балы!!!!!! ​

Ответы

Ответ дал: dyexfnf
1

Ответ: 384 грн

Пошаговое объяснение:

228 : 3 = 76 грн коштує 1 кг печива

76 + 20 = 96 грн коштує 1 кг цукерок

96 * 4 = 384 грн коштують 4 кг цукерок


dimon280900: Лучший
Ответ дал: iramazurk
0

Ответ:

384 грн

Пошаговое объяснение:

1) 228 : 3 = 76 (грн) - стоит 1 кг печенья

2) 76 + 20 = 96 (грн) - стоит 1 кг конфет

3) 96 * 4 = 384 (грн) - стоит 4 кг конфет

Вас заинтересует