За 3 кг печива заплатили 228 грн. Скільки будуть коштувати 4 кг цукерок, якщо їх ціна на 20 грн. більша, ніж ціна печива?СРООООООООЧНООООО дам все балы!!!!!!
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ: 384 грн
Пошаговое объяснение:
228 : 3 = 76 грн коштує 1 кг печива
76 + 20 = 96 грн коштує 1 кг цукерок
96 * 4 = 384 грн коштують 4 кг цукерок
dimon280900:
Лучший
Ответ дал:
0
Ответ:
384 грн
Пошаговое объяснение:
1) 228 : 3 = 76 (грн) - стоит 1 кг печенья
2) 76 + 20 = 96 (грн) - стоит 1 кг конфет
3) 96 * 4 = 384 (грн) - стоит 4 кг конфет
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад