• Предмет: География
  • Автор: leekaaarsofia
  • Вопрос задан 5 лет назад

СРОЧНОООО
Пожалуйста помогите
1.Охарактеризуйте водні види транспорту в Україні. У відповіді вкажіть: переваги і недоліки цих видів транспорту; місце водних видів транспорту у перевезеннях пасажирів і пасажирообороті перевезеннях вантажів і вантажообороті; основні водні шляхи, їх довжину, їх щільність; основні порти. (10-12 речень)

2.Охарактеризуйте особливості надання наукових послуг у світі. (8-10 речень) ​


tetianaan1027: нічого якщо вийде трохи більше?
leekaaarsofia: Я думаю, що нічого страшного) і на цьому дякую

Ответы

Ответ дал: tetianaan1027
3

Відповідь:

1.Водний транспорт України поділяється на дві підгалузі: морський та річковий транспорт.

Морський транспорт є одним з основних стовпів міжнародної торгівлі.Його переваги: місткість - кількість продукції, що перевозиться на суднах, практично необмежена, максимальна вага, .Ціна - вартість морського транспорту відносно невисока.Безпека–цей вид транспортування вантажів дає одну з найвищих гарантій безпеки, а сам спосіб транспортування підпорядковується низці суворих стандартів.

Хоча ряд переваг ефективно компенсує недоліки перевезення вантажів судном, морський транспорт не позбавлений недоліків. До основних недоліків цього рішення можна віднести:довжина плавання - максимальна надводна швидкість вантажних суден коливається від кількох до приблизно 25 вузлів.Також, залежність від погодних умов - ще один фактор, що призводить до тривалого транспортування. Погода над океаном може бути непередбачуваною – урагани, циклони і навіть звичайні шторми можуть становити величезну загрозу не тільки для вантажу, а й для самого судна.

Морський транспорт розвинений на півдні країни — на узбережжі Чорного та Азовського морів. В Україні є три морські пароплавства: Чорноморське, Азовське, Українське Дунайське, які мають 19 великих портів. Найбільші з них — Одеса, Іллічівськ, Херсон, Миколаїв, Севастополь, Євпаторія, Південний, Керч, Маріуполь, Бердянськ.Морський транспорт відіграє важливу роль в експортно-імпортних та каботажних перевезеннях.сновні вантажі в морських перевезеннях — нафта і нафтопродукти, залізна руда, будівельні матеріали.

Від портів України створено три міжнародні залізничні паромні переправи: Чорноморськ (Іллічівськ) — Варна (Болгарія), Чорноморськ (Іллічівськ) — Поті (Грузія), Керч — Тамань (Росія).

Перевага річкового транспорту має численні риси порівняно з іншими видами транспорту з точки зору логістики, безпеки та охорони навколишнього середовища, зберігаючи свої позиції серед найбільш вигідних сучасних видів транспорту.

Ось найвідоміші переваги:його вартість є надзвичайно конкурентоспроможною, оскільки вона є ефективним видом транспорту.Річковий транспорт є найменш забруднюючим видом транспорту..Він має низький рівень аварій та вплив на навколишнє середовище внаслідок викидів шуму або газів, головним чином у порівнянні з наземним транспортом.

Недоліки:знищення русел річок.З 230 великих річок у світі близько 60% вважаються помірно або сильно “відрізаними”. Ці скорочення зазвичай робляться для покращення річкового транспорту.

Річковий транспорт здійснює, в основному, внутрішньодержавні перевезення вантажів і, незначною мірою, міждержавні. Загальна довжина річкових судноплавних шляхів країни скоротилася із 4 до 2,3 тис. км. Найважливіша судноплавна артерія країни — Дніпро. Міжнародні перевезення здійснюються переважно по р. Дунай, яка сполучає Україну з багатьма європейськими державами. Основними вантажами, що перевозяться річковим транспортом, є будівельні матеріали, руда, кам'яне вугілля, зерно, метал. Найбільші річкові порти — Київ, Черкаси, Кременчук, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Херсон, Ізмаїл, Рені. До основних водних шляхів належать Дніпро з Десною і Прип'яттю, Південний Буг, Сіверський Донець, Дністер, Дунай. Працює 13 річкових портів.

Пояснення:

Наукове обслуговування - суспільні відносини, що формуються в процесі науково-технічної діяльності з метою одержання нових знань, використання їх для створення і вдосконалення засобів, знарядь, предметів та умов праці, життя людини, духовного і культурного розвитку суспільства

Залежно від методу дослідження послуги у сфері науки і науково-технічного обслуговування поділяють на такі види:

а) послуги у сфері фундаментальних наукових досліджень (завдяки їм пізнають сутність, природу речей, явищ, подій, відкривають нові процеси і закономірності).

б) послуги у сфері прикладних наукових досліджень, спрямованих на розв'язання певних проблем, які безпосередньо стосуються матеріальних інтересів суспільства.

Загалом науково-технічні послуги забезпечують взаємозв'язок між науково-дослідними, дослідно-конструкторськими розробками з виробництвом.Науково-технічні відносини формуються і реалізуються між фізичними і юридичними особами у процесі створення, купівлі-продажу, обміну науково-технічної продукції.

Основними формами науково-технічних відносин є:

- обмін загальною науково-технічною інформацією, накопичення її у базах даних для спільного використання, обмін програмними продуктами;

- здійснення на основі прямих зв'язків коопераційних НДДКР щодо конкретного винаходу з подальшим спільним (іноді - відокремленим) володінням патентом і правом надання ліцензій;

- реалізація міжнародних (за участю кількох країн або фірм) науково-технічних програм з розроблення актуальних проблем (телекомунікаційна технологія, біотехнологія та ін.) на основі спеціалізації та коопераці


leekaaarsofia: Боже, огромное спасибо не думала что так быстро будет ответ)) ещё раз спасибо))))
tetianaan1027: меня просто Суна привлек на вашей аватарке
leekaaarsofia: \(°o°)/(ʘᴗʘ✿)
Вас заинтересует