• Предмет: Физика
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 7 лет назад

Сила струму у лампі становить 300 мА. Визначити, яку роботу протягом 0,5 хв виконує електричний струм. Напруга становить 2 В.​

Ответы

Ответ дал: Slaze
1

Ответ:18Дж

Объяснение:

t=0,5хв=30с;I=300мА=0,3А

А=U*I*t=2В*0,3A*30с=18Дж

Вас заинтересует