• Предмет: Математика
  • Автор: Danyloznk
  • Вопрос задан 6 лет назад

1 кг сиру коштує 5,60 грн Джейн купила 200 г сиру скільки jane заплатила


oksanapoberezna93: Може 35,70

Ответы

Ответ дал: oksanapoberezna93
0

Відповідь:ой ні1,12все

Покрокове пояснення:

Ответ дал: 2356884321
0

Ответ:

1,12грн

Пошаговое объяснение:

...............

Вас заинтересует