СРОЧНО!!! Дайте ответ хотя бы на 2 вопроса
14. Проаналізувати види синхронних електроприводів агломашин.
15. Охарактеризувати електродвигун постійного струму паралельного
збудження та його механічні характеристики в двигуновому режимі.
16. Описати технологічний процес доменного виробництва.
17. Охарактеризувати електродвигун постійного струму мішаного збудження та
його механічні характеристики в двигуновому режимі.
18. Дати характеристику сучасній структурі доменного цеху.
19. Охарактеризувати електродвигун постійного струму послідовного
збудження та його механічні характеристики в двигуновому режимі.
20. Охарактеризувати конвертер та його основні механізми.

Ответы

Ответ дал: Vika14200610
1

Объяснение:

15. В цьому режимі струм і момент на валу двигуна негативні. Розглянутий тормйзной режим роботи електродвигуна створюється автоматично, без будь-яких перемикань в нормальною схемою, якщо струм збудження збільшується або швидкість обертання двигуна підвищується понад можливої швидкості п0. В цьому випадку електрична машина працює як генератор, віддаючи електричну енергію в мережу. Створюваний машиною гальмівний момент врівноважується рушійним моментом, прикладеним до валу. Цей спосіб гальмування застосовується в кранових та інших установках при спуску вантажу. Генераторне гальмування в електроприводах з частими пусками і зупинками є досить економічним, оскільки воно супроводжується віддачею електроенергії в мережу.

16. Доменний процес

Під дією гарячого повітря, що вдувається в доменну піч, протікає згоряння коксу з утворенням двооксиду вуглецю (СО2), який при контакті з розпеченим коксом при температурі 1800—1900 °C перетворюється в оксид вуглецю (СО): C + O2 → CO. CO2 + C → 2 CO.

18. На сучасному рівні розвитку чорної металургії (2016 рік) доменний процес є основним процесом одержання заліза з залізних руд, не дивлячись на розпочаті ще в середині 20 століття спроби замінити при відновленні заліза доменний процес іншими процесами. Продуктом доменного процесу є чавун і процес є лише проміжним етапом у двохступеневому процесі отримання кінцевого продукту — сталі. Позадоменні процеси одержання заліза з залізних руд називаються процесами безпосереднього (прямого) одержання заліза.

Вас заинтересует