щоб насос міг подавати воду на певну висоту йому потрібно працювати під тиском що дорівнює тиску стовпа рідини такої ж висоти p-pgh.Після підстановки отримаємо 300000па
p-?
h=30м
p=1000кг/м3
Приложения:
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Смотри тут легко, тф должен запомнить что если в задачи говорят про g то ты уже должен записать в тетрадь g=10H/кг
Я думаю что после объяснений ты сас решишь)
Если будет сложно, скажи я решу
kravcenkonadia385:
ок
можиш ще помогти із зачою
ну
я позже отвечу
и какой это класс?
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад