• Предмет: Математика
  • Автор: aytakinayka
  • Вопрос задан 7 лет назад

Продавец смешал 1 кг шоколадных конфет по 15 манат с 1 кг шоколадных конфет по 13 манат чему будет равна цена 1 кг смешанных конфет?

Ответы

Ответ дал: EllaLykhach
0

Ответ:

14 монет

Пошаговое объяснение:

1) 13+15=28(монет)–коштує 2 кілограми цукерок;

2) 28:2=14(монет)

Відповідь: 1 кілограм змішаних цукерок коштуватиме 14 монет.

Ответ дал: kkoppo202005
0

13+15 =28 (м) - коштує 2 кг цукерок.

2 28:2=14(м) коштуватиме 1 кірограм змішаних

цукерок

Відповідь 14

Вас заинтересует