Продавец смешал 1 кг шоколадных конфет по 15 манат с 1 кг шоколадных конфет по 13 манат чему будет равна цена 1 кг смешанных конфет?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
14 монет
Пошаговое объяснение:
1) 13+15=28(монет)–коштує 2 кілограми цукерок;
2) 28:2=14(монет)
Відповідь: 1 кілограм змішаних цукерок коштуватиме 14 монет.
Ответ дал:
0
13+15 =28 (м) - коштує 2 кг цукерок.
2 28:2=14(м) коштуватиме 1 кірограм змішаних
цукерок
Відповідь 14
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад