Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
m=10 г = 0,010 кг
v = 5 м/с
p = mv = 0,010*5 = 0,05 кг*м/с - це відповідь
solka0000:
будь ласка , допоможіть з фізикою (задача про комптонівське заміщення ) , даю максимум балів , якщо можете ,то зразу з виведенням формул і з малюнком , якщо він там потрібен , буду дуже вдячна
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад