За 3 кг винограду і 2 кг груш заплатили 145 грн. За 1 кг
винограду і 3 кг груш заплатили 95 грн. Знайдіть вартість
1 кг винограду і 1 кг груш.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
1кг винограда - 35грн, 1кг груш - 20грн
Объяснение:
x - стоит 1кг винограда
у - 1кг груш
составляем систему уравнений
3х+2у=145
х+3у=95
-------------
х=95-3у
3*(95-3у)+2у=145 285-9у+2у=145 140=7у у=20
х=95-3*20=35
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад