• Предмет: Математика
  • Автор: alexfedets
  • Вопрос задан 7 лет назад

7. Розв'яжіть задачу складанням системи рiвнянь. За 3 кг бананів і 4 кг апельсинів заплатили 193 грн. Скільки коштує 1 кг бананів і 1 кг апельсинів, якщо 2 кг бананів дорожчі за 1 кг апельсинів на 15 грн

Ответы

Ответ дал: floferum
1

Ответ:

x=23

y=31

Пошаговое объяснение:

x бананы

y апельсины

Приложения:
Ответ дал: iramazurk
1

Пошаговое объяснение:

1 кг бананов = х грн

1 кг апельсинов = у грн

3х + 4у = 193

2х - у = 15

3х + 4у = 193

у = 2х - 15

1)

3х + 4у = 193

3х + 4(2х - 15) = 193

3х + 8х - 60 = 193

3х + 8х = 193 + 60

11х = 253

х = 253 : 11

х = 23

2)

у = 2х - 15

у = 2*23 - 15

у = 46 - 15

у = 31

1 кг бананов = (х) = 23 грн

1 кг апельсинов = (у) = 31 грн

Проверка:

3*23 + 4*31 = 69 + 124 = 193 (грн) - стоят 3кг бананов и 4кг апельсинов

2*23 - 31 = 46 - 31 = 15 (грн) - стоят дороже 2кг бананов 1кг апельсинов

Вас заинтересует