7. Розв'яжіть задачу складанням системи рiвнянь. За 3 кг бананів і 4 кг апельсинів заплатили 193 грн. Скільки коштує 1 кг бананів і 1 кг апельсинів, якщо 2 кг бананів дорожчі за 1 кг апельсинів на 15 грн
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
x=23
y=31
Пошаговое объяснение:
x бананы
y апельсины
Приложения:
Ответ дал:
1
Пошаговое объяснение:
1 кг бананов = х грн
1 кг апельсинов = у грн
3х + 4у = 193
2х - у = 15
3х + 4у = 193
у = 2х - 15
1)
3х + 4у = 193
3х + 4(2х - 15) = 193
3х + 8х - 60 = 193
3х + 8х = 193 + 60
11х = 253
х = 253 : 11
х = 23
2)
у = 2х - 15
у = 2*23 - 15
у = 46 - 15
у = 31
1 кг бананов = (х) = 23 грн
1 кг апельсинов = (у) = 31 грн
Проверка:
3*23 + 4*31 = 69 + 124 = 193 (грн) - стоят 3кг бананов и 4кг апельсинов
2*23 - 31 = 46 - 31 = 15 (грн) - стоят дороже 2кг бананов 1кг апельсинов
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад