• Предмет: Математика
  • Автор: likanalee3739
  • Вопрос задан 7 лет назад

За графіком зясуйте , скільки коштує 2 кг печива? (введіть тільки число)


onetfriend: Где график? :)

Ответы

Ответ дал: dobrovolskyidmytro
0

40 uhy

Покрокове пояснення:

Вас заинтересует