• Предмет: Математика
  • Автор: temnykveronika
  • Вопрос задан 7 лет назад

За 3 кг бананів заплатили 40,5 грн.Скільки коштує 1 кг бананів?

Ответы

Ответ дал: illasolomchenko4
1

Відповідь:

13,5

Покрокове пояснення:

Ответ дал: melnykmariia2010
0

Відповідь:

40,5:3=13.5

Покрокове пояснення:

Можна корону?

Вас заинтересует