• Предмет: Математика
  • Автор: rakuzovanasta
  • Вопрос задан 7 лет назад

Купили 2,5 кг яблук і 3,5 кг черешні, заплативши за всю покупку 95,75 грн. Скільки коштує 1 кг яблук, якщо 1 кр черешні коштує 17,5 грн?

Ответы

Ответ дал: mmmtopchik
0

Ответ:

13.8 грн

Пошаговое объяснение:

Вас заинтересует