за 6кг печива заплатилм стільки ,скільки за 4кг цукерок.1кг цукерок коштує на12грн.більше,ніж 1кг печива.Яка ціна печива і ціна цукерок
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
24; 36
Пошаговое объяснение:
x - цена 1 кг печенья, грн.
y - цена 1 кг конфет, руб.
Система уравнений:
6x-4y=0
y-x=12
1) y-x=12
y=12+x
2) 6x-4y=0
6x-4(12+x)=0
6x-48-4x=0
2z=48
x=48/2
x=24 грн - цена 1 кг печенья.
3) y-24=12
y=12+24
y=36 грн - цена 1 кг конфет.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад