• Предмет: Математика
  • Автор: rostik7503
  • Вопрос задан 6 лет назад

за 6кг печива заплатилм стільки ,скільки за 4кг цукерок.1кг цукерок коштує на12грн.більше,ніж 1кг печива.Яка ціна печива і ціна цукерок

Ответы

Ответ дал: bel72777
0

Ответ:

24; 36

Пошаговое объяснение:

x - цена 1 кг печенья, грн.

y - цена 1 кг конфет, руб.

Система уравнений:

6x-4y=0

y-x=12

1) y-x=12

y=12+x

2) 6x-4y=0

6x-4(12+x)=0

6x-48-4x=0

2z=48

x=48/2

x=24 грн - цена 1 кг печенья.

3) y-24=12

y=12+24

y=36 грн - цена 1 кг конфет.

Вас заинтересует