• Предмет: География
  • Автор: angelinapleshinec09
  • Вопрос задан 5 лет назад

!!!СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ!!!​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: katis8058
1
5. До природних ресурсів належать:

сприятливі кліматичні умови (енергія Сонця, вітру, води),
ґрунти,
рослини,
тварини,
мінеральна сировина,
води.
Природні ресурси поділяються на:

мінеральні,
енергетичні,
водні,
земельні,
біологічні (рослинні, тваринні),
кліматичні,
рекреаційні.
6. Мережа природно-заповідного фонду в Україні становить 2,8% загальної території. Сучасний перелік природоохоронних територій в Україні включає національні природні парки, біосферні заповідники, природні заповідники, заказники, пам'ятки природи, ботанічні сади та зоологічні парки.
7. Фізичні забруднення - це зміни теплових, електричних, радіаційних, світлових полів у природному середовищі, шуми, вібрації, гравітаційні сили, спричинені людиною.
Механічні забруднення - це різні тверді частки та предмети (викинуті як непридатні, спрацьовані, вилучені з вжитку).
Хімічні забруднення - тверді, газоподібні й рідкі речовини, хімічні елементи й сполуки штучного походження, які надходять - у біосферу, порушуючи встановлені природою процеси кругообігу речовин і енергії.
Біологічні забруднення - різні організми, що з'явилися завдяки життєдіяльності людства - бактеріологічна зброя, нові віруси (збудники СНІДу, хвороби легіонерів, епідемій, інших хвороб, а також катастрофічне розмноження рослин чи тварин, переселених з одного середовища в інше людиною чи випадково.
8. Зазначена проблема призводить до втрат біорізноманіття, погіршення стану або зникнення водних об'єктів, загострення проблем водозабезпечення населення і галузей економіки та, як наслідок, погіршення умов життя людей.

Найбільш високий рівень опустелювання спостерігається в країнах Африки, Азії та Латинської Америки. Особливо небезпечні і поширені ці процеси в країнах, що розвиваються. Опустелювання, викликане діяльністю людини, це лише певна частина глибокої соціально-економічної кризи, що охопила країни, що розвиваються.
9. Раціональне природокористування притаманно інтенсивного господарства, що розвивається з урахуванням науково-технічного прогресу і хорошої організації праці за високої продуктивність праці. Приклад раціонального природокористуванняможливо безвідходне виробництво, у якому повністю використовуються відходи, у результаті знижується витрата сировини і зводиться до мінімуму забруднення довкілля.
Одним з видів безвідходного виробництва є багаторазове використання у технологічному процесі води, взятої з річок, озер, свердловин і т.д. Використана вода очищається і знову бере участь у виробничому процесі.
Вас заинтересует