• Предмет: Математика
  • Автор: Dufjfu
  • Вопрос задан 3 года назад

1 кг вишні коштує 60 грн., ціна 1 кг черешні становить 125 % від ціни 1 кг вишні, а ціна 1 кг полуниці — 160 % ціни 1 кг вишні. Скільки коштують 2,5 кг полуниці?


Dufjfu: Помогите пжпжпжп

Ответы

Ответ дал: kapysva
1

Ответ:

300 грн

Пошаговое объяснение:

1) 60 грн - 100%

х грн - 125%

x =  \frac{60 \times 125}{100}  = 75

Отже, 1 кг вишні коштує 75 грн.

2) 75 грн - 100%

х грн - 160%

x =  \frac{75 \times 160}{100}  = 120

Отже, 1 кг полуниці коштує 120 грн.

3) 1 кг - 120 грн

2,5 кг - х грн

x =  \frac{2.5 \times 120}{1}  = 300

Отже, 2,5 кг полуниці коштує 300 грн.

Ответ дал: zgurakivskanastya
1

Ответ:

я думаю що тобі допоможе вибач не можу писати довго фото підійде

Приложения:
Вас заинтересует