Завдання 44
Скільки коштують 7 цілих і 5/19 кг бананів, якщо ціна 1 кг бананів становить 5 цілих і 2/17 грн?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
№44
7 5/19 * 5 2/17 = 138/19 * 87/17 = 2346/323 = 7 85/323 грн стільки коштують 7 5/19 кг бананів
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад