купили 1,5 м'яса 0,8 кг риби, заплативши за всю покупку 319,68грн. Скільки коштує 1кг м'яса, якщо 1кг риби коштує 111,6грн?
СРОЧНО
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
153,6 грн
Пошаговое объяснение:
1) 111,6 * 0,8 = 89,28 (грн) - стоит 0,8 кг рыбы
2) 319,68 - 89,28 = 230,4 (грн) - стоит 1,5 кг мяса
3) 230,4 : 1,5 = 153,6 (грн) - стоит 1 кг мяса
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад