Допоможіть будь ласка перевірити ессе на орфографічні та граматичні помилки. Завчасто дуже дякую!


Ораторськи здібності - дар, наука чи мистецство?  Як на мене, доволі тяжке запитання. Це точно не магія, яка передаєтся через буси прабабусі, але може талант. Чи справді дитина може народитися оратором ? Невже все вирішує доля?
  Сумніваюсь, що якийсь чарівний дядько робить вибір за нас. Так, є обдаровані діти, які з дитинства притягують увагу своєю харизмою, не бояться публічних виступів і отримають задоволення, коли знаходяться в центрі уваги.
  Але, що тоді казати про тихих і сором'язливих ? Життя наповненно несподіванками, хоча по логіці вони повинні були забути  поставити хрест і шукати якись інші сильні сторони. Але нам таке не підходить - ми люди, ми звикли боротися і вдосконалювати те що в нас не виходе !  Це наша перевага. Завдяки цим характеристикам навіть сама тиха миша може стати професіональним красномовцем.
Навідміну від першого прикладу,  їй або йому це буде важче зробити. Однак можливо, якщо людина змотивована і має велике бажання.
  І виходить тоді, що стати чудовим оратором може кожен. Тимбаче, що в сучасному світі існують всілякі майтейкласси та курси. То може, якщо є курси це все ж таки наука?
  Звучить, як варіант, та не впевнена в цьому на безкінечну кількість відсотків. Наука базується  на конкретних фактах, теоріях, формулах ... А при виступі не одна з формул не допоможе, адже ти повинен привернути увагу слухачів, без душі цього ніяк не вийде .
  Що то за звір тоді, це ораторство ? І не дар і не наука . Тоді лишається мистецво. Мистецво - в гармонії поэднувати акторське мастерство, риторику та психологічні техніки.
А взагалі то я прийшла до висновку, що ораторство це все по трохи. У когось це талант, а для когось це наука важко відпрацьована роками, але для мене це завжди буде мистецтвом.

Ответы

Ответ дал: cypyxu
1

Ответ:

Слова які потрібно виправити:

Ораторски - ораторські;

Мистецство - Мистецтво;

Наповненно - Наповнено;

Якись - Якийсь;

Виходе - Виходить;

Навідміну - На відміну;

Тимбаче - Тим баче;

Майтейкласси - Майстер-класи;

Мистецво - Мистецтво;

Мистецво - Мистецтво;

Поэднувати - Поєднувати;

Мастерство - Мастерство.

Объяснение:

Гарного вечора)


Smechariki67: Допоможіть будь ласка! Треба правильно розставити розділові знаки: Вона перечитала дуже багато різної літератури і одного разу я запитала її чого вона так цим захоплена
cypyxu: Вона перечитала дуже багато різної літератури, і одного разу я запитала її, чому вона так цим захолена?
Ответ дал: uspex13
1

Відповідь:

Ораторськи здібності - дар, наука чи мистецство?  Як на мене, доволі важке запитання. Це точно не магія, яка передаєтся через намисто прабабусі, але, може, талант. Чи справді дитина може народитися оратором? Невже все вирішує доля?

 Сумніваюсь, що якийсь чарівний дядько робить вибір за нас. Так, є обдаровані діти, які змалку приковують погляди своєю харизмою, не бояться публічних виступів і отримають задоволення, коли знаходяться в центрі уваги.

 Але що тоді казати про тихих і сором'язливих? Життя наповнене несподіванками! Вони теж нерідко вибиваються в оратори, хоча за логікою мали би поставити хрест на мрії й шукати в собі якісь інші сильні сторони. Але нам таке не годиться: ми люди, а тому звикли боротись і вдосконалювати те, що нас не  влаштовує!  Це наша перевага. Завдяки цим характеристикам навіть найтихіша миша може стати віртуозним красномовцем. На відміну від сміливих і комунікабельних,  нерішучим і небалакучим це буде важче зробити. Однак можливо, якщо людина вмотивована й має велике бажання.

 І виходить тоді, що стати чудовим оратором може кожен. Тим паче, що в сучасному світі існують всілякі майтерки та курси. То може, якщо є курси, це все ж таки наука?

 Звучить як варіант, та не впевнена в цьому на безкінечну кількість відсотків. Наука базується  на конкретних фактах, теоріях, формулах ... А при виступі жодна з формул не допоможе, адже ти повинен привернути увагу слухачів, без душі цього ніяк не вийде.

 Що то за звір тоді, це ораторство ? І не дар, і не наука. Тоді лишається мистецво. Мистецво гармонійно поєднувати акторський хист, риторику та психологічні техніки.

А взагалі-то, я дійшла висновку, що ораторство - це всього потрохи. У когось - це талант, а для когось - це наука, важко відпрацьована роками. Для мене ж це завжди буде мистецтвом.


Smechariki67: Допоможіть будь ласка! Треба правильно розставити розділові знаки: Вона перечитала дуже багато різної літератури і одного разу я запитала її чого вона так цим захоплена
Smechariki67: Дуже прошу
proskyrnina31102005: Це просто неймовірне редагування Дуже дякую
Smechariki67: Я була б дуже вдячна
uspex13: Smechariki67: Вона перечитала дуже багато різної літератури, і одного разу я запитала її, чого вона так цим захоплена.
Вас заинтересует