Розв’язати задачу:
У якій речовині масова частка оксигену більша: Pb(OH)2 чи Ba(NO3)2
Аноним:
якщо хочеш щоб я тобі просто так допомогала з завнятям то можеш дати свій номер телефону якщо що то мій номер телефону 0663164254
пожайлуста напиши номер телефона я хочу тебе очень помочь но я хочу спати пожайлуста
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Объяснение:
1)
Mr(Pb(OH)2 ) = 207 + (16 + 1 ) * 2 = 241г/моль
w(O) = n * Ar(O) / Mr(Pb(OH)2) * 100% = 2 * 16/241 * 100% = 13,3%
2)
Mr(Ba(NO3)2) = 137 + (14 + 16 * 3) * 2 = 261 г/моль
w(O) = n * Ar(O) / Mr(Ba(NO3)2) * 100% = 6 * 16/261 * 100% = 36,8%
масова частка оксигену у Ba(NO3)2 більша ніж у Pb(OH)2
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад