• Предмет: История
  • Автор: xxxxxxxxx228xxxxxxxx
  • Вопрос задан 2 года назад

4.Запитання. 1. Лігу Націй неєвропейські країни називали «європейським клубом». Чому? Адже до цієї організації входили представники багатьох держав?​

Ответы

Ответ дал: nastatarasuk68
1

Ответ:

перша міжнародна міждержавна організація, створена з метою розвитку співробітництва, досягнення миру і безпеки між народами. На практиці основними завданнями були дотримання прав національних меншин і вирішення територіальних конфліктів у світі після Першої світової війни. Була заснована на Паризькій мирній конференції в 1919—1920 рр. Ініціатором її створення виступив 28-й президент США Вудро Вільсон.

Ответ дал: Аноним
1

Справа в тому, що реальну владу і сильне представництво у Лізі Націй мали лише сильні європейські країни. Вони могли надавити на більш слабкі члени і отримати від них потрібні голоси. Саме тому Лігу Націй називали «європейським клубом».

Вас заинтересует