з укр.літератури написати твір-роздум на тему"Пісня-душа народу".Сформулювати тезу,в основній частині аргументувати вашу думку і в 3 част.написати висновок, який почати так.


Отже,....

Ответы

Ответ дал: nmatveyblogger
1

Для того, щоб в повній мірі зрозуміти особливості і характер народу, потрібно звернутися до його пісень. З давніх-давен пісні відображали все що відбувалося в житті народу. Вони показували, що є головним для людей, що їх турбує.

Жодна подія в житті людини не обходиться без пісні. Вона може бути радісною, наприклад: весільна або різдвяна, а може бути сумною – заупокійна. У піснях оспівується прихід весни, початок життя, любов, вірність, історичні події. Вони виховують молоде покоління, прищеплюючи їм систему цінностей, прийняту в їхньому суспільстві.

Не тільки слова в піснях мають значення. У кожного народу свої впізнавані мелодії. Думаю, ніхто не зможе сплутати індійську народну мелодію з українською або німецькою. У них теж відбивається душа і характер людей.

Далеко не завжди відомий автор цих пісень, але вони передаються з вуст в уста, не втрачаючи при цьому сенсу. А деякі пісні, написані іменитими музикантами, настільки припали людям до душі, що з часом стали народними. Це говорить про те, що автору вдалося достукатися до людей, потрапити в саме серце. Творця вже давно може не бути серед нас, а пісня його жива і продовжує радувати.

А що може зрівнятися з материнською колисковою? Коли мама, хитаючи в ліжечку малюка, тихо наспівує йому ніжну пісню, а дитя засинає під ці звуки. Ці спогади залишаються з людиною на все життя і зігрівають її в смутні часи. Більшість цих пісень теж народні. Вони народжені загальною свідомістю, почуттями.

У багатьох піснях описується краса рідної природи. Слухаючи їх, мимоволі переносишся в ті місця, відчуваєш запах трав, легкий вітерець на шкірі, чуєш щебет птахів і плескіт річкової хвилі. Як можна їх не любити? Душа нашого народу, безумовно, красива і чиста, щоб це зрозуміти, достатньо послухати наші пісні.

Вас заинтересует