• Предмет: Қазақ тiлi
  • Автор: zazulinnikolai
  • Вопрос задан 1 год назад

5. Менiн мектебім (мектеп гимараты, сынып бөлмелері). Бағалау критерийі Акпараттардың мәтінге катысты дұрыс-бұрыстығын белгiлейдi Мәтiндегi негiзгi акпаратка катысты тірек сөздердi аныктайды Шагын диалогке катысу аркылы суракты түсінгендігін көрсетеді Барлыгы №o тапсырма Білім алушы 1 2 Дескриптор мәтінге сай 3 дұрыс акпаратты анықтайды: 1-акпарат 2-акпарат 3-акпарат мәтiндегi негiзгi акпараттарға катысты төрт сөз немесе сөз тіркестерін анықтайды: 1-сөз, сөз тіркесі 3 2-сөз, сөз тіркесі 3-сөз, сөз тіркесі 4-сөз, сөз тіркесі такырыпка катысты сұрактар кояды; сұрақтарға лайықты жауап береді; шагын диалогке катысады. срочно сор​

Ответы

Ответ дал: koskinaasia9
1

Ответ:

Инфоурок

Другое

Другие методич. материалы

5 сыныпқа арналған сабақ жоспары "Менің мектебім"

5 сыныпқа арналған сабақ жоспары "Менің мектебім"

Другое Другие методич. материалы

Скачать материал

ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

2-бөлім: Мектеп өмірі.

Мектеп: №11ОМГ

Мұғалімнің аты-жөні: Тлегенова Асемгуль Тулетаевна

Күні: 28.04.2017ж.

Сынып: 5

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Менің мектебім.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

5.О1.Мәтіндегі ақпаратты анықтау.

5.А5.Берілген сұрақты дұрыс түсініп, лайықты жауап беру, шағын диалогке қатысу.

5.Ж4.Мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер жасау.

Сабақтың мақсаттары

Барлығы: Мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді. Ақпаратты анықтайды.

Көбі: Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға нақты жауап береді.

Кейбірі:Берілген тақырып бойынша мәліметтерді жинақтай алады.

Бағалау критерийлері

-тақырыпқа қатысты мәтіннің мазмұнын түсінеді.

-тақырыпқа байланысты жауап бере отырып, шағын диалогке түседі.

-мәліметтерді жинақтап, тиімді қолдана алады.

Тілдік мақсаттар

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Қала, мектеп, үш қабатты, кабинеттер, мектеп ауласы.

Құндылықтарды дарыту

Қазақ тілінде берілген мәтіндер арқылы сыныптастарымен достық қарым-қатынас қалыптастыруға тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Өзін-өзі тану

АКТ қолдану дағдылары

Презентация

Бастапқы білім

Отбасындағы дәстүрлер мен мерекелер.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

2 мин

3мин

1.Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу.

2.«Ыстық алақан» тренингі. Ынтымақтастық ахуал қалыптастыру.(Оқушылар бір-бірімен қол алыcып, амандасады.Бір-біріне жақсы тілектер айтады)

Вас заинтересует