Помогите с укр мовой пожалуйста!!!
не с интернета пожалуйста( писати на 1 тему Душа - то скарб)​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: dproduction
1

Той, хто має власну гідність, менше шукає недоліків у інших.


Усі ми знаємо відоме прислів'я -  "в чужому оці порошинку бачить, а в своєму й пенька недобачає". Насправді, це дуже актуально у нашому суспільстві. Ми схильні до критики інших, не помічаючи своїх помилок. На мою думку, така звичка тісно пов'язана з психологією людини, через те що ніхто не хоче відчувати себе винним у чомусь, зокрема у власних помилках.

Я вважаю, що найвища цінність розуму та етичного ставлення до інших - це можливість визнати свої помилки. Я давно зрозумів(-ла), що це не робить тебе гіршим - навпаки, ти відчуваєш свою власну гідність, як ніколи, і інші теж відносяться до тебе з повагою.  Я вважаю дуже глибокою й точною думку видатного вченого та філософа Арістотеля, що кожна людина може зробити ту чи іншу помилку, та лише дурні й надалі обстоюють її, навіть знаючи вже, що вона хибна. Додам тільки, що кожен із цих дурнів по-різному нерозумний.

Це також можна довести за відомими класичними творами української літератури, наприклад цього чимало в п’єсі «Мина Мазайло».  У самовпевненій міщанській пихатості інших насправді виявляється бідність думки й обмеженість, і, звісно, та сама відсутність гідності.


dproduction: 1. Прислів'я, з якого все починається.
2. Критика інших людей, психологія.
3. Найвища цінність розуму.
4. Думки видатних філософів на цю тему.
5. Приклади з української літератури.
Reed92: спасибі)
Reed92: а ви знаєте геометрію за 9 класс?
Reed92: у нас урок буде в 12:30 и буде 40 хвилин щоб написати роботу дам усі бали
dproduction: що - що, але тільки не геометрія)
Reed92: в поняла
Reed92: а* поняла
Reed92: о смогла
Reed92: отметить как лучшее
dproduction: приняли эссе?)
Вас заинтересует