хочеш бути гарним оратоором- спочатку станб гарною людиною ДОПОМОЖІТЬ НАПИСАТИ ЕСЕ ДАЮ ВСІ СВОЇ БАЛИ​

Ответы

Ответ дал: igornydzevskiy
1

Ответ:

Ораторське мистецтво і публічні виступи – це навик. І його основа – звичайне спілкування. Саме спілкуючись щодня ми тренуємо свої ораторські здібності, бо навіть якщо ви просто переконуєте друга піти сьогодні в кіно – це вже ваша маленька промова.

Насамперед не боятися і не соромитися говорити. Наприклад, брати слово в компанії, а не тільки слухати. Вітати друзів вживу, а не повідомленням у месенджері. Знімати розмовні сторіс замість того, щоб публікувати лише фото з текстом.

Люди, які не люблять спілкуватися, так само уникають виступів перед публікою, коли випадає така нагода. Починаючи від того, щоб сказати тост на дні народження чи весіллі, і до того, щоб прийняти запрошення і виступити з повноцінною доповіддю і поділитися досвідом своєї роботи.

Така людина просто не має практики. Як вона може гарно виступати?

У такому випадку неможливо просто піти на курси і за два тижні стати гуру ораторства. Потрібно практикуватися у спілкуванні в усіх можливих ситуаціях. І прокачувати свій голос, словесну імпровізацію, креативність, вчитися уникати слів-паразитів і так далі.

На цій концепції заснований наш курс «Говори, виступай!».

Він допомагає людям навчитися більше розмовляти, виступати, розповідати про себе і загалом використовувати кожну нагоду, щоб проявити себе.

Тому й назва «Говори, виступай!». Бо для досягнення успіху потрібно щодня говорити, знайомитися, виступати на камеру і доносити свої думки таким чином, щоб демонструвати свої найкращі особисті та професійні якості. Але це все одночасно і автоматично розвиває ораторські навички.

Зараз ми розкажемо вам окремі поради з курсу, які варто впровадити у своє життя, щоб стати хорошим оратором.


igornydzevskiy: ето не все больше не успел
Вас заинтересует