• Предмет: История
  • Автор: golos03523
  • Вопрос задан 1 год назад

срочно нужно сделать!!!​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: Krummlauf
1

Ответ:

Вольтер

До людини: Вважав, що природні закони ґрунтуються на розумінні людини. Людина - розумна машина, призначення якої бути вільною і рівною серед рівних.

До держави: Держава виникає не через Божу волю, а в результаті договорів серед людей. Вважав, що спочатку з'являється республіка, яка поступово замінюється найкращою формою держави - монархією.

До приватної власності: Обстоював право на необмежену приватну власність.

До релігії та церкви: Вважав, що без бога і релігії не може існувати жодне суспільство, вважав, що релігію необхідно зберегти як вуздечку для людей.

Шарль-Луї Монтеск'є

До людини: Вважав, що всі люди рівні перед законом. Визнавав людину та громадянина як вищу цінність суспільства.

До держави: вважав, що держави виникли історично, на певному етапі розвитку суспільства. Вважав, що кліматичні та географічні умови позначаються на розвитку державного ладу.

До приватної власності: На думку філософа держава мала забезпечити недоторканність приватної власності.

До релігії та церкви: Монтеск'є наполягав на розподілі держави і церкви. Він не вірив у вчення церкви про те, що все у світі через волю божу.

Дені Дідро

До людини: Вважав, що вчити треба тільки тому, що корисно всім, також говорив, що не всі люди створені для того, щоб пройти весь шлях науки до кінця.

До держави: Вважав, що у держави одна мета - піклуватися про її громадян, їх права та добробут. Пропонував дві форми держави - монархію та необмежене народовладдя.

До приватної власності: Виступав за усунення майнової нерівності та водночас за недоторканність приватної власності.

До релігії та церкви: Критикував існуючу релігію та церкву, наполягав на створенні нової "природної релігії".

Жан-Жак Руссо

До людини: Вважав що люди не вміють користуватися часом, не хочуть жити сьогоденням, хочуть щоб скоріше настало "завтра".

До держави: Вважав, що держава з'явилася в результаті договору між багатими, наполягав на тому, що люди мають право розірвати цей договір (повстання) і створити народний суверенітет.

До приватної власності: Руссо вважав, що приватної власності не повинно бути, всі рівні, всі вільні.

До релігії та церкви: Критикував церкву через зв'язки з політичними організаціями, а також через те, що церква не цінує людське життя. Але водночас вважав, що церкву треба зберегти як основу людської стриманості.

Объяснение:

Вас заинтересует