• Предмет: Физика
  • Автор: fedorenkodarina077
  • Вопрос задан 3 года назад

будь ласка хробіть з розв'язком​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: zinovicgrigorij
1

Ответ: 10°С

Объяснение:

Дано:

m=500г=0,5кг

Q=12500Дж

с=2500Дж/кг°С

---------------

Δt-?

Q=c*m*Δt

Δt=Q/(c*m)=12500/(2500*0,5)=10°С

Вас заинтересует