• Предмет: Физика
  • Автор: dashaforostana
  • Вопрос задан 3 года назад

Сталеву заготовку масою 0,2 кг нагріли на 300 °С. Яка кiлькiсть теплоти для цього була потрiбна?

допоможіть будь ласка, дуже треба ​

Ответы

Ответ дал: ildar502020
2

Ответ:   30 КДж.

Объяснение:

Дано

m=0.2 кг

Δt=300°С

с(сталь) = 500 Дж/кг*°С

------------

Q=?

Решение

Q-cmΔt = 500*0.2*300=30000 Дж =30 КДж.

Вас заинтересует