Власне висловлення на тему "сродної праці" у філософії Г.Скороводи.

Ответы

Ответ дал: zogantv
0

Ответ:

Читаючи твори Г. Сковороди, я не припиняв дивуватися з того, наскільки глибоким є їх зміст, наскільки актуальними, необхідними та просто красивими є філософські ідеї, висловлені в них.

Однією з головних ідей філософії Сковороди була ідея так званої сродної праці. З дитячих років, ще юнаком, майбутній філософ та письменник звик допомагати своїм батькам. Щастя, що ця допомога давала йому справжнє задоволення, бо його батьки — звичайні селяни — змогли вказати дитині на те задоволення, яке може приносити праця заради власного добробуту. Пізніше усе пережите в дитинстві Г. Сковорода висловив у своїх творах, та власній філософській теорії. Він навчав, що кожна людина має працювати. Бо ледарювання призводить до деградації насамперед духовної, воно ніби уповільнює життя людини, робить його беззмістовним та безбарвним. Тільки праця в змозі позбавити людину песимізму, нудьги та сірості. Але ця праця має відповідати покликанню людини, найтоншим порухам людського серця.

Объяснение:


Аноним: Бро, я тоже могу найти это в инете, это анализ, а мне нужно именно высказывание, оно построено по другому
zogantv: Понял, щас всё будет
zogantv: Поняття “сродної” праці увів у обіг видатний український філософ та поет Григорій Сковорода. Воно означає працю, до якої у людини є хист та покликання, яка робить її щасливою.
Я вважаю,
що в цій ідеї є дуже важливе раціональне зерно. Кожна людина має до чогось талант, любить і вміє робити щось краще за інше та за інших. Хтось має хист до малювання, а хтось – до шиття.
Можливо, якщо дозволити людині заробляти на життя тим, що в неї виходить найкраще та найлегше,
А так?
Аноним: Вообще, если напишу так то не оценят, но я напишу так как нужно только с этим текстом. Спасибо большое, очень помог!
Вас заинтересует