Ответы
Ответ дал:
2
1 кг - ? грн
3(7/9) кг - 136 грн
1) 136 : 3(7/9) = 136/1 * 9/34 = 36 грн
Відповідь: 1 кг цукерок коштує 36 грн
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
8 лет назад