• Предмет: Музыка
  • Автор: agulak60
  • Вопрос задан 1 год назад

аналіз пісні Бах Ларґо з концерту номер 5 фортепіано з оркестром (оркестрова сюїда номер з ​

Ответы

Ответ дал: 0509236177sv
1

Ответ:

Бах був генієм такого масштабу, що навіть сьогодні здається явищем неперевершеним, винятковим. Його творчість воістину невичерпна: після «відкриття» бахівської музики у ХІХ столітті інтерес до неї неухильно зростає, твори Баха завойовують аудиторію навіть серед слухачів, які зазвичай не виявляють інтересу до «серйозного» мистецтва.

Образний зміст музики Баха безмежний у своїй широті. Йому однаково доступно величне та просте. Баховське мистецтво вміщує і глибоку скорботу, і простодушний гумор, найгостріший драматизм та філософський роздум. У своїй музиці він розмірковує про найважливіші, вічні питання людського життя – про призначення людини, про її моральний обов'язок, про життя і смерть.

Геніальна творчість Баха була по-справжньому оцінена його сучасниками. Користуючись славою як органіст, він за життя не привернув увагу як композитор. Про його творчість не було написано жодної серйозної роботи, лише незначна частина творів була опублікована. Після смерті Баха його рукописи припадали пилом в архівах, багато хто безповоротно загубився, а ім'я композитора забулося.

Сьогодні прозвучить твір, точніше, його фрагменти, які підкоряють своєю піднесеною красою, виразністю, драматизмом та потаємністю. Геній композитора зумів вмістити так багато в невеликий за обсягом твір. Друга частина – Largo ля бемоль мажор – «ліричний відступ». Створенню загального колориту сприяє тонкість і прозорість інструментів: прекрасна піднесена мелодія, розцвічена фігураціями, від початку до кінця доручена солісту, супроводжуючись легкими аккордами струнних, що акомпанують. Композитор використав цю частину як вступну в Кантаті № 156

Концерт для клавесину з оркестром №5, f-moll, BWV 1056.

Объяснение:

Вас заинтересует