• Предмет: Химия
  • Автор: rostikgolota
  • Вопрос задан 1 год назад

що належить до засобiв побутової хімії? Наскільки вони небезпечнi? Що означають маркування на засобах побутової хімії? Коли ви відвідуєте магазин побутової хімії, бачите багато по- бутових засобів різного призначення. Це засоби для миття по- суду, чищення різних поверхонь (підлоги, меблiв), догляду за одягом, взуттям, боротьби зі шкідниками тощо. Вони допома- гають у задоволенні наших потреб. Втім, за неналежного використан- ня ці хімічні речовини можуть нашкодити здоров'ю чи призве- сти до інших небезпек, зокрема пожежі. Засоби побутової хімії за ступе- нем небезпеки поділяють на чоти- ри категорії. 1. Безпечні. На пакованні відсутній застережний напис. Це синтетичні засоби для миття посуду, прання, підфарбування тканин. До безпечних засобів належать шампуні, чорнила, дитячі акварельні фарби тощо. Втім, такі засоби не є безпеч- € ними при потраплянні всередину організму: вон спричинити отруєння. 2. Вiдносно безпечні. Це дезінфікувальні та вблювальнi за- соби, оцтова есенція тощо. На пакованні є застережний на- пис, наприклад "Берегтися від потрапляння в очі", "Уника- ми потрапляння на шкіру та в очі". 3. Отруйні. Це отрути для гризунів і комах, деякі види клею і за- собів для виведення плям. На пакованні є написи "Отрута", "Використовувати у приміщенні, що добре вентилюється", "Увага! Без розчинення водою небезпечне для життя" тощо.​ допоможіть

Ответы

Ответ дал: odubrovik26
1

Ответ:

  • Мийні засоби видаляють бруд, а іноді й мікроби з різних поверхонь, а також є такі, що додатково ароматизують приміщення, однак багато з них є і джерелом значної небезпеки. Вони можуть місити небезпечні хімічні речовини, зокрема канцерогени, токсини, алергени та руйнівники ендокринної системи, а також токсичні речовини для довкілля. Деякі засоби для чищення здатні в значній мірі забруднювати повітря в приміщенні, подразнюючи очі, ніс і горло, викликаючи головний біль, запаморочення і синдром хронічної втоми, не кажучи про довгострокові наслідки для здоров’я людини та довкілля. Незалежні дослідження доводять, що до складу більшості засобів для прання входять небезпечні інгредієнти, що залишаються на тканині навіть після 10-кратного полоскання.

  • Мийні засоби видаляють бруд, а іноді й мікроби з різних поверхонь, а також є такі, що додатково ароматизують приміщення, однак багато з них є і джерелом значної небезпеки. Вони можуть місити небезпечні хімічні речовини, зокрема канцерогени, токсини, алергени та руйнівники ендокринної системи, а також токсичні речовини для довкілля. Деякі засоби для чищення здатні в значній мірі забруднювати повітря в приміщенні, подразнюючи очі, ніс і горло, викликаючи головний біль, запаморочення і синдром хронічної втоми, не кажучи про довгострокові наслідки для здоров’я людини та довкілля. Незалежні дослідження доводять, що до складу більшості засобів для прання входять небезпечні інгредієнти, що залишаються на тканині навіть після 10-кратного полоскання.Також засоби для прання та ті, що змиваються, можуть завдавати чималої шкоди довкіллю, порушуючи водні екосистеми. Багато хімічних речовин, що можуть входити до складу засобу, безперешкодно проходять через системи водоочищення і потрапляють у відкриті водойми, а потім через систему міського водопостачання, зокрема і до нас, споживачів «питної води».
Вас заинтересует