• Предмет: Алгебра
  • Автор: n6648444
  • Вопрос задан 2 года назад

За 4 пачки печива та 3 пакета соку заплатили120 гривень.Скiльки коштуе пачка печива и соку, якщо пачка печива дешевше вiд пакету сока на 6 гривень.​

Ответы

Ответ дал: ArktToon
0

Відповідь:

Пояснення:

4x + 3y = 120

y - x = 6

4x + 3y = 120

x-y = -6

4x + 3y = 120

3x - 3y = -18

7x = 102

x = 14

y-14 = 6

y = 20

Вас заинтересует