напишіть письмове повідомлення на дві з тем: "Краса й багатство української синонімії", "Не такі страшні пароніми", "У пошуках слова", "Омоніми та багатозначні слова в мові". Тему обираємо дві . Обсяг 7-10 речень.

Ответы

Ответ дал: olishkaferenz
1

Ответ:

"Краса й багатство Української синонімії."

Українська мова дуже багата на синоніми, тобто на слова, близькі або тотожні значенням.Синонімічне багатство нашої мови є одним із невичерпних джерел. Проте не всі мовці як належить використовують цю лексичну особливість української мови.Синоніми, як відомо, вирізняються відтінками значення, стилістичним забарвленням, закріпленістю за певним стилем мови, частотою вживання.

"Омоніми та багатозначні слова в мові."

Омоніми використовуються у діловому та науковому стилях без будь- яких стилістичних функцій (на відміну від публіцистичного, розмовного та художнього). Кожне слово в омонімічній парі – самостійна лексична одиниця, функціонування якої визначається потребами змісту фрази.Із зовнішнього погляду близьким явищем до омонімі ї є полісемія (багатозначність). у мові , і , зокрема, у офіційно-діловому стилі зустрічається багатозначні слова та омоніми. Уникання такої лексики неможливе, тому, використовуючи ї ї , треба уточнювати зміст слова, проставляти наголос.

Вас заинтересует