На провідник довжиною l , сила струму в якому I магнітне поле діє з силою F? Вектор індукції магнітного поля B перпендикулярний до провідника. Обчисліть значення величини, позначеної зірочкою (*).
l- 25 см
B- 0.5 Тл
F- 0.5 Н
I- ? A
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ: 4А
Объяснение:
Дано:
l- 25 см=0,25м
B- 0.5 Тл
F- 0.5 Н
I- ? A
F=I*B*l*sinα
I=F/(B*l*sinα)=0.5/(0.5*0.25*1)=4А
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад