• Предмет: Физика
  • Автор: ozarkivhristini
  • Вопрос задан 2 года назад

Яка кiлькiсть теплоту необхідна об'ємом 40 л вiд 15 до 45 °С? Втрати енергії не враховуйте. ngh аби нагріти воду. Срочно надо!!!​

Ответы

Ответ дал: solovevanatalya1983
0

Объяснение:

m=40л=40кг

t1=15

t2=45

Q=?

c=4200

решение

Q=m*c(t2-t1)

Q=40*4200(45-15)

Q=5040000дж

ответ:5040000дж

Лучший ответ жду

Вас заинтересует