Для приготування варення з ма лини на 3 частини ягід беруть 2 частини цукру.
1) Скільки цукру потрібно взя ти для приготування 3 кг 600 г малини? Помогите пжж
2) Скільки кілограмів малини було в бабусі, якщо для приго
тування варення вона використала 4 кг цукру? 3) Знайдіть вартість 6 кг приготованого варення, якщо 1 кг малини коштує 50 грн, а 1 кг цукру 30 грн.
Ответы
Ответ дал:
8
Ответ:
1) 3600*2/5=1440 г = 1 кг 440 г
2) 4/(2/5)=10 кг
3) 6*(50+30)= 480 грн
Пошаговое объяснение:
Вас заинтересует
2 года назад
7 лет назад