• Предмет: Математика
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 2 года назад

Для приготування варення з ма лини на 3 частини ягід беруть 2 частини цукру.


1) Скільки цукру потрібно взя ти для приготування 3 кг 600 г малини? Помогите пжж




2) Скільки кілограмів малини було в бабусі, якщо для приго


тування варення вона використала 4 кг цукру? 3) Знайдіть вартість 6 кг приготованого варення, якщо 1 кг малини коштує 50 грн, а 1 кг цукру 30 грн.

Ответы

Ответ дал: lvv9136
8

Ответ:

1) 3600*2/5=1440 г = 1 кг 440 г

2) 4/(2/5)=10 кг

3) 6*(50+30)= 480 грн

Пошаговое объяснение:

Вас заинтересует