• Предмет: История
  • Автор: nastaruban450
  • Вопрос задан 4 месяца назад

ПРОШУ Помогите пожалуйста 7 и 8 задание ❤️

Приложения:

Ответы

Ответ дал: miskinanna
0

Відповідь:

Завдання 7

1) Поділ праці — диференціація, спеціалізація трудової сфери діяльності. При вертикальному поділі праці відбувається розподіл за рівнями, наприклад, розмежовується виробництво і управління підприємством. При горизонтальному поділі праці розподіляються види робіт в межах одного рівня, наприклад, виділяються виготовлення, обробка деталей виробу і збір виробу з цих деталей.

Підприємство — самостійний суб'єкт господарювання, зареєстрований компетентним органом державної влади або органом місцевого самоврядування, для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності.

Найманий робітник — це фізична особа, яка виконує роботу за наймом, уклала письмовий трудовий договір, контракт чи усну угоду з керівником підприємства будь-якої форми власності із визначенням умов трудової діяльності особи, за якою вона одержує обговорену при найманні оплату готівкою або в натуральному вигляді.

2) Конкістадори (ісп. conquistador, «завойовник») — у XV—XVII століттях кастильські (іспанські) та португальські вояки, дослідники і купці, які брали участь у завоюванні земель або відкритті торговельних шляхів у Америці, Африці, Азії та Океанії.

Завоювання - насильне захоплення чужої території.

Латинська Америка - збірне найменування американських країн і територій. До складу Латинської Америки завжди включаються іспаномовні країни материкової Америки від Мексики на півночі до Аргентини на півдні, а також іспаномовні країни Карибського басейну (Куба, Домініканська Республіка, Пуерто-Ріко). У переважній кількості випадків включається португало-мовний Бразилія. У багатьох випадках включаються франкомовні Гаїті, Сен-Мартен і Французька Гвіана.

Завдання 8

1. Подія - хрещення Київської Русі-України у 988 році.

2. Володимир I Святославич — великий князь київський (979–1015), Хреститель Русі-України.

3. Приєднав до Київської Русі землі в'ятичів (982), ятвягів (983), радимичів (984), білих хорватів (981).

Воював проти булгарів (985), греків (988), вірменів (1000), поляків (1001), печенігів (996, 1015).

Охрестив Київську Русь-Україну 988 року. Встановив Київську митрополію Константинопольського патріархату.

Розширив межі столиці Києва, збудував Десятинну церкву (996).

Першим із руських князів розпочав карбувати власну золоту монету.

Використовував особистий знак «тризуб», що став у ХХ столітті гербом України.

Помер у Берестовському палаці за Києвом. Канонізований Католицькою і Православною церквами як рівноапостольний святий. Засновник династії Володимировичів. Національний герой України.

Вас заинтересует