пж падскажіть срочна.!!!.​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: penguinpenguinhik
0

Ответ:

3) б

4) Балада-жанр ліро-епічної поезії фантастичного, історико-героїчного або соціально-побутового характеру з драматичним сюжетом. 

Символ-умовне позначення якого-небудь предмета, поняття або явища; художній образ, що умовно відтворює усталену думку, ідею, почуття

Паралелізм-стилістичний прийом паралельного зображення в художній літературі (особливо в поезії) явищ природи і людського життя через їх зіставлення

5) Сенкан із словом Балада

багатозначна, середньовічна, поєднує, вражає, вживається, повертає людей у минуле

6) Літературна

балада має автора, тому текст передається у письмовому варіанті, через що позбавлений варіантності. Фольклорна ж балада передається з вуст в уста. А як відомо, кожна людина зап ам'ятовує твори вiдповiдно свого хисту та певних навичок. Через це фольклорна балада мае чимало варіантів. Окрім цього, в баладi літературній відчутна присутнiсть автора, який Дає власну оцінку описуваним подіям. Також літературні балади часто беруть у якості основи якийсь популярний сюжет фольклорної балади. Саме у цьому і полягають основні відмінності фольклорних та лiтературних балад. Проте, фольклорна, літературна балада i описують якісь фантастичнi подiї поряд з глибокими лiричними переживаннями героїв.

7) "Цвіте терен"- Пісня має характерні ознаки фольклору — повтори, звертання, риторичні питання, зменшувально-пестливі слова.Пісні про кохання — взаємне чи нещасне — є найбільшим пластом родинно-побутових пісень. Фольклор цієї тематики завжди ніжний, мелодійний та поетичний. Письменник Михайло Стельмах називав пісні про кохання душею народу. Однією з найпопулярніших і до сьогодні є “Цвіте терен, цвіте терен”Нещасливе кохання завжди бентежило чутливі серця, тому для багатьох ця пісня є надто близькою, особистою і навіть інтимною.

8) Основними темами народних балад є кохання, право вибору своет правди в життi, боротьба за кохання.В українській поез балада, виявляючи свою жанрову спорідненість з думою та романсом. Українськi народнi балади вiдносяться до одного з найскладніших видiв усної народної творчості. Складність цього різновиду пісенного жанру полягає в TOMY, ЩО ВİH увібрав в себе велику кількість схожих рис з інших сюжетних жанрів, таких як ліричні пісні, думи, билини тощо. Отже дати однозначне і точне твердження терміну балада досить важко, оскільки границі та рамки досить розширені.

Вас заинтересует