Харастику про весна,літо,осінь,зима

Ответы

Ответ дал: Tanyastetik
0

Ответ:

ЗИМА

Зима часто починається з холодних вітрів і сонячних морозних днів, що прийшли на зміну дощам пізньої осені. Дерева, що вже давно скинули своє листя, занурюються в глибокий сон. Яскраве сонце світить лише кілька годин на добу і зовсім не зігріває.На вулиці мороз, і люди видихають густі струмені пари. Усі закутались в теплі шарфи, сховали вуха під шапками, а руки в рукавички. Тільки ніс і щоки ніяк не вберегти від морозу, і вони стають рум'яними.

А потім випадає довгоочікуваний сніг - густий і чистий, який не тане через півгодини.

ВЕСНА

Природа навесні – це особливий світ, який вражає своєю незвичайністю. За короткі три весняні місяці природа встигає пережити величезні метаморфози. Жодна інша пора року не може похвалитися такими змінами, які відбуваються навесні.

Навесні сонячні промені стають все тепліше, снігу теж стає все менше. Хоча кучугури снігу все ще намагаються обхитрити весну і сховатися в лісі, під деревами, але сонце і там його знаходить, не залишаючи жодного шансу.

Про прихід весни повідомляють і характерні тільки для цієї пори року звуки: дзвінке дзюрчання струмочків, веселий щебет птахів. З-під талого снігу визирають перші проліски. І ось уже вони, немов сніг, покривають лісові галявини ніжним килимом.

Потім починають набухати бруньки на деревах, і з’являються крихітні зелені листочки, сади потопають у квітах, віщуючи хороші врожаї плодів. І ось, одного разу вранці ми бачимо, як усі дерева раптом стали зеленими. Це чомусь завжди відбувається несподівано. Здається, ще вчора листочки на деревах і чагарниках були зовсім маленькими, а сьогодні дерева вже повністю одягнені в зелене листя – яскраве і молоде.

Вода в водоймах навесні чиста, оновлена. У ній можна побачити блакитне небо і ясне сонце. У небі лунають крики перелітних птахів, які повертаються на батьківщину.Разом з весною приходять теплі дні, настає нове життя.

ЛІТО

Літо робить людей ледачими й необов’язковими, розпікає бетон і камінь, а вони вже розпікають голови, від чого в свідомості панує легкий дурман: мовляв, ось і літо, треба багато чого встигнути! Літо найменше надається до того, щоб щось встигати. Щоб встигнути, треба спочатку вистигнути.

Тому люди, які скрушно голосять про те, що вже два чи скільки там місяців літа минуло, а вони ще так нічого й не встигли, викликають хіба посмішку (але не усмішку – див. СУМ). Ой леле! Для чого взагалі багато планувати на літо, якщо кожному пуцьвірінку відомо: за будь-яку іншу пору року можна зробити більше. Що там казати: вліті навіть риба не хоче нормально клювати. Які ще потрібні аргументи, щоб чекати його кінця?

ОСІНЬ

Осінь буває різна: рання, золота, пізня. Вона буває холодною і дощовитою, а ще її називають сумною порою, адже птахи відлітають, квіти в’януть, а листя опадає та засихає. Але це загальна характеристика осені. Насправді ж, зміни в природі відбуваються досить повільно, майже непомітно.

Объяснение:

Вас заинтересует