Текст розповідь про історію вивчення космосу 5 клас 5 абзаців

Ответы

Ответ дал: Duliut
1

Ответ:

Існує відомий парадокс-якщо ви перебуваєте всередині космічного корабля летить майже зі швидкістю світла, час для вас сповільнюється. Такому кораблю потрібно всього 25 років, щоб досягти видимого краю Всесвіту, правда Для залишилися на землі ці два десятиліття розтягнуться в 14 мільярдів років.

Те саме з технічним прогресом. Прогрес це ударна хвиля, що змітає все на своєму шляху як цунамі-якщо сьогодні людина додумався напнути на себе шкуру, то завтра він буде стрибати в скафандрі по місяцю-в чому різниця-то?

Але всередині цієї хвилі, на борту "прогресу" завжди буде здаватися ніби ми повземо як черепахи. Поклавши руку на серце-хто з нас вважає СРСР кращим в світі державою всю свою історію робив неможливе?

Гагарін, супутник, місяцехід – побиті штампи. Начебто футболок з че Геварою. Космос перетворився на нудну рутину-Зараз на орбіті постійно знаходяться десятки людей і нікому до них немає діла. Але підкорення космосу-можливо сама захоплююча подорож в історії людства. Захоплююча, якщо знати справжню історію, а не пропагандистську картинку в телевізорі.

Космос-це становий хребет ХХ століття. Його суть і секрет. З цього політ буде не з легких. Ми заглянемо за лаштунки історії, політики, мистецтва та світу яким ви його знаєте. Коротше ви вже зрозуміли що баттхерт зараз отримають всі.

Виявилося, що ніякої економічної вигоди там немає, самі польоти дуже дорогі і небезпечні для життя, а то що йде добре (супутники зв'язку, позаземна астрономія) не вимагають наявності людей в космосі і є плодом розвитку електроніки, а не аеронавтики. Тобто "ракета" це сокира, примітивне знаряддя. Це тупикова гілка прогресу і більше тут нічого придумати. Немає особливої різниці між китайським феєрверком і ракетою для польоту на місяць. Це примітивне нехай і функціональне знаряддя.

Тому вся ідеологія, всі проекти, весь драйв космічної феєрії пішов у минуле. За інерцією космічна тема завжди буде цікава, але пік 50-70-х років пройдено. Всі фантастичні твори на цю тему написані.

Залишається тільки туризм і це видно по всій космічній фантастиці-герой космічної одіссеї 2001 явно турист. А героїня фільму Чужий немов відвідує піраміди Стародавнього Єгипту. Про стар трек або Зоряний десант вже й не кажу.

Є тільки тут одна заковика. Пам'ятаєте як не хотіли пускати в космос перших туристів? Думаю тут справа в тому, що всі злітали в космос отримують особливий статус і вступають в деякий закритий клуб, члени якого на життя не скаржаться. А тут хтось хоче купити собі в ньому членство... все одно як який-небудь товстосум вирішив купити собі членство в клубі тих, хто піднімався на Еверест. Але правила на те і правила, що б їх міняти – за туризмом єдине майбутнє космосу, більше там робити нічого. А ось встати в один ряд з Гагаріним... мало хто розуміє що це означає.

Юрій Гагарін-найбільша людина в історії, його ім'я будуть пам'ятати навіть коли інших забудуть, адже це перша людина покинув землю.

на жаль я не знаю українську і користувалася перекладачем, так що прошу вибачення за помилки.

Вас заинтересует