Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
1. За графіком можно зрозуміти: t - 6год, S - 480км.
- v=S/t, v = 480/6 = 80км/год (швидкість автомобіля)
- 80*4 = 320км (шлях, пройденний за 4 години)
2.
3. Автомобіль за 6 годин пройшов 360 кілометрів. При чому за першу годину він пройшов 100 кілометрів, після чого годину відпочивав, а потім останій проміжок часу проїхав без зупинок. Знайти середню швидкість автомобіля.
- V1 = 100км/год
- 360-100 = 260 (залишилось проїхати за 4 години)
- V2 = 260/4 = 65км/год.
- Vсер = (100+65):2 = 132,5км/год.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад