Есе на тему Егоїзм заважає людині піклуватися про себе розумно

Ответы

Ответ дал: sdgesrs
1

Ответ:

Объяснение:

Ми звикли називати егоїстами тих людей, які на перше місце ставлять свої особисті потреби та не замислюються про те, що їх поведінка може бути неприйнятно для оточуючих. Внутрішній світ таких особистостей зазвичай дуже обмежений, оскільки всі їхні думки сконцентровані навколо власної персони.

Часом здається, що егоїсти навмисно ігнорують інтереси інших людей, але частіше за все вони просто не помічають того дискомфорту, який створюється при спілкуванні з ними. Егоїст може бути щиро впевнений у тому, що все добре і навколишні від нього у захваті.

Антагоністами егоїстів є альтруїсти. Такі люди, навпаки, готові допомогти кожному, хто потребує, часто забуваючи про самих себе.

Я вважаю, що обидві цих позиції занадто радикальні. По-моєму, щоб бути щасливим потрібно знайти свою золоту середину. Це означає, що в деяких ситуаціях можна дозволити собі проявити розумний егоїзм, щоб зберегти сили та нерви і мати потім можливість зробити щось хороше для інших.

Якщо людина звертається до тебе з проханням, то ніколи не можна відвертатися від неї. Інша справа, коли люди, як правило, егоїсти, під приводом прохання про допомогу намагаються змусити тебе робити щось для їх вигоди. У цьому випадку немає нічого поганого в тому, щоб відмовити такій людині.

На перший погляд може здатися, що бути егоїстом вигідно, оскільки не всі люди здатні протистояти нахабству таких особистостей. Деяким простіше поступитися і зробити все самому, ніж свариться з самозакоханої персоною.

Але якщо задуматися, то в егоїстів, як правило, немає справжніх друзів. Спілкування з ними нікому не приносить задоволення. Тому, коли у людини з’являється можливість вибору, він вважає за краще провести вечір в компанії більш чуйного товариша. І саме тоді настає час для егоїста задуматися над своєю поведінкою і, можливо, змінитися на краще в майбутньому.

Вас заинтересует