срочно!! допоможіть з обведеними завданнями​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: Abcdefghjiklmn
1

4) Б

Пояснення: ви подумки перевіряйте речення на те, чи можна вставити у ньому "це". Наприклад: Мова кожного народу — (це) явище давнє. У реченні Б) підставити "це" не можна, значить тире не потрібне.

5) 1.Г)

2.Д)

3.А)

4.В)

5.Е)

6.Б)

Пояснення: перевіряйте, що у реченні виступає підметом. У реченні "Увійшло двоє" підметом (тобто особою, яка виконує дію, у цьому випадку особами) виступає числівник, бо двоє — це числівник (два це число)

6)А) — 3) Складений іменний присудок.

Б) — 1) Простий присудок.

В) — 2) Складений дієслівний присудок.

Г) — 3) Складений іменний присудок.

Д) — 2) Складений дієслівний присудок.

Е) — 1) Простий присудок.

Пояснення: Потрібно порахувати скільки слів виступають у ролі присудка в реченні. Тобто, наприклад: "Як багато може розповісти Дніпро про нас і про себе, про народ". Присудком у цьому реченні виступає "може розповісти". Може — це теж дія, тобто дієслово. Але воно залежить від "розповісти". Тому що якщо прибрати "розповісти" то речення вийде беззмістовним. Якщо прибрати "може" речення буде мати сенс, проте воно буде різати слух. Отже може розповісти — це складений дієслівний присудок (складений він або простий визначається від кількості слів, які виступають присудком у реченні. А дієслівний тому що інше слово "може" — дієслово)


aufemyaoi: дякую! ❤️
Вас заинтересует