Ответы
Ответ дал:
1
4. 1) а×7+2×7 2)9×3-9×х
5. 25×4×19 39×(17+53)
6. 12×15=180 гр. коштують 15 кг. яблук.
297-180=117 гр. коштують 13 кг. вишень.
117:13=9 гр. коштує 1 кг вишень.(на фото не видно , скільки треба кілограмів, отож далі тобі доведется трошки порахувати)
CaPan:
спасибо большое, у меня есть маленькая просьба можешь написать там где номер 4 чему это доривнюе
Ответ дал:
0
Відповідь:
остальное хз, прости
нечего)
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад