• Предмет: Литература
  • Автор: Itreshchula
  • Вопрос задан 6 месяцев назад

Твір на тему:яке місце посідає поезія у сучасному житті.Пж.Дуже треба.Дам 70 балів

Ответы

Ответ дал: chabanenkodushka
1

Объяснение:

Кожні турботливі батьки, які бажають своїй дитині щас­ливого майбутнього, розуміють, що воно пов’язане з освітою. Важко уявити людину, яка вважається освіченою, культурною, але не любить читати, не має широкого читацького кругозору.

Кожні турботливі батьки, які бажають своїй дитині щас­ливого майбутнього, розуміють, що воно пов’язане з освітою. Важко уявити людину, яка вважається освіченою, культурною, але не любить читати, не має широкого читацького кругозору.Поезія займає особливе місце в культурному світі людини. Дивно, але відповісти на запитання «Що таке сучасна українська поезія? Чому її люблять?» досить складно. Багато дослідників зверталися до цієї теми, але й досі кожне покоління додає нових рис до ро­зуміння поезії. Дамо слово знаним поетам і дослідникам.

Кожні турботливі батьки, які бажають своїй дитині щас­ливого майбутнього, розуміють, що воно пов’язане з освітою. Важко уявити людину, яка вважається освіченою, культурною, але не любить читати, не має широкого читацького кругозору.Поезія займає особливе місце в культурному світі людини. Дивно, але відповісти на запитання «Що таке сучасна українська поезія? Чому її люблять?» досить складно. Багато дослідників зверталися до цієї теми, але й досі кожне покоління додає нових рис до ро­зуміння поезії. Дамо слово знаним поетам і дослідникам.За «Літературознавчим словником-довідником», «по­езія (гр. роіевів — творчість від роіео — роблю, творю) — художньо-образна словесна творчість. Термін уживається у багатьох значеннях. Передовсім він називає мистецтво сло­ва (включаючи й фольклор), виповнене енергією «аристокра­тизму духу», або, як пише Ліна Костенко:

Кожні турботливі батьки, які бажають своїй дитині щас­ливого майбутнього, розуміють, що воно пов’язане з освітою. Важко уявити людину, яка вважається освіченою, культурною, але не любить читати, не має широкого читацького кругозору.Поезія займає особливе місце в культурному світі людини. Дивно, але відповісти на запитання «Що таке сучасна українська поезія? Чому її люблять?» досить складно. Багато дослідників зверталися до цієї теми, але й досі кожне покоління додає нових рис до ро­зуміння поезії. Дамо слово знаним поетам і дослідникам.За «Літературознавчим словником-довідником», «по­езія (гр. роіевів — творчість від роіео — роблю, творю) — художньо-образна словесна творчість. Термін уживається у багатьох значеннях. Передовсім він називає мистецтво сло­ва (включаючи й фольклор), виповнене енергією «аристокра­тизму духу», або, як пише Ліна Костенко:Поезія — це завжди неповторність,

Кожні турботливі батьки, які бажають своїй дитині щас­ливого майбутнього, розуміють, що воно пов’язане з освітою. Важко уявити людину, яка вважається освіченою, культурною, але не любить читати, не має широкого читацького кругозору.Поезія займає особливе місце в культурному світі людини. Дивно, але відповісти на запитання «Що таке сучасна українська поезія? Чому її люблять?» досить складно. Багато дослідників зверталися до цієї теми, але й досі кожне покоління додає нових рис до ро­зуміння поезії. Дамо слово знаним поетам і дослідникам.За «Літературознавчим словником-довідником», «по­езія (гр. роіевів — творчість від роіео — роблю, творю) — художньо-образна словесна творчість. Термін уживається у багатьох значеннях. Передовсім він називає мистецтво сло­ва (включаючи й фольклор), виповнене енергією «аристокра­тизму духу», або, як пише Ліна Костенко:Поезія — це завжди неповторність,Якийсь безсмертний дотик до душі.

Вас заинтересует